لطفا نخوان...!!!

می خواهم چیزی بنویسم. اما در درستی گفتنش تردید دارم . پس از تو می خواهم اگر تو هم تردید داری که خواندن این پست ، مناسب حالت است یا نه هر چه زود تر از خواندنش صرفنظر کنی. این حرف ها را در حالت عادی ، چیزی که این روزها به عنوان یک حالت انسانی ، یک انسان عاقل می شناسند ، ننوشته ام. برای همین از تو می خواهم که این پست را نخوانی. خواهش می کنم اگر مطمئن نیستی که می خواهی بخوانی یا نه ، نخوان. لطفا نخوان :<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

در خلوت خود ، به دیگران فکر نکن. به دیگران فکر نکن که آنها فقط دیوانگانند. برای اطمینانت ، اگر از آنها بپرسی که : « چه کسی دیوانه است؟ » 2 چیز بیشتر نمی توانند بگویند . یا می گویند : « تو ! » یا خویشتن را مثال می زنند. در هر دو صورت دیوانه اند. دیوانه ، دیوانه است. چه فرقی می کند؟ در خلوت خویش ، اندیشه ات را صرف دیوانگان نکن.

در میان دیگران ، دیوانگی هایشان را ببین ، از بازی آنها لذت ببر ، شاد شو و اگر خواستی ، تو نیز دیوانه شو. سعی نکن اختیارشان را در دست بگیری . خودت را در اختیارشان بگذار . در میان دیگران چیزی باش که هستند. در خلوت خود ، چیزی باش که فکر می کنی درست است . خلوت هایت مال خودت. چیزی باش که می خواهی. آن را برای خودت نگه دار و با دیگران تقسیم نکن. زیرا آنها فقط دیوانه اند ، دیوانه اند ، دیوانه اند.

 

حالا که دیگر خواندی. امیدوارم هنوز آن اطمینان قبل از خواندنت را داشته باشی. امیدوارم فکر نکنی که : « ای کاش نمی خواندم » به هر حال ، می خواهم بدانم که چه شکوفه ای در وجودت شکفت...

/ 6 نظر / 10 بازدید
lorca

اين پست رو در نهايت عقل نوشتی.مطمئنم...

Hippo

سياوش بهت تبريگ ميگم. وبلاگت فوق العادس

Hippo

از اين به بعد آپ کردی بگو

Hippo

سياوش خداييش اگه همين راه رو ادامه بدی مطمئن باش نويسنده و شاعر بزرگی ميشی. من واقعا افتخار ميکنم که با چنين فردی دوستم. در ضمن نيلو جون ممنون که اومدی.

Hippo

راستی من از اين به بعد با اسم Hippo نظر ميدم

Hippo

salam agha siavash, baba chera up nemikoni dele man vase matnaye shahkaret tang shod